Zoals bekend organiseert de PVGE-Veldhoven geregeld interessante lezingen. In verband met corona worden onze lezingen sinds kort ook uitgezonden via internet. Heeft u de lezing gemist of wilt u deze nog eens terugkijken? Dat kan heel eenvoudig.
Op onze hand-outs pagina, in het linker-menu onder het hoofdstuk Evenementen/Reizen, treft u, van geselecteerde lezingen, de gebruikte presentaties en/of de opnames van de lezing aan als naslag. Veel kijkplezier!
Uitzending Gemist
View the embedded image gallery online at:
https://veldhoven.pvge.nl/actualiteiten-veldhoven/3873-uitzending-gemist#sigProIdf639bc724f
https://veldhoven.pvge.nl/actualiteiten-veldhoven/3873-uitzending-gemist#sigProIdf639bc724f
Actualiteiten
Onder de rubriek Actualiteiten vindt u het laatste nieuws over/van de PVGE-Veldhoven. Vaak staat dit nieuws ook in de Veldpost maar soms is het zo nieuw of kort-dag dat het ons papieren blad niet haalt. Dan vindt u het alsnog hier. We vermelden hier o.a.:
- mededelingen van het bestuur
- het verschijnen van de Veldpost
- last-minute's van de reisclub
- bijzondere evenementen
- benoemingen, afscheid, etc.
- etc. etc.
Soms is er een overlap met de rubriek Evenementen als we extra aandacht willen vragen voor iets bijzonders.