PVGE
PVGE

PVGE Veldhoven

Samen actief, samen sterk

PVGE

PVGE Veldhoven

Samen actief, samen sterk

PVGE Koepel

Rabo Clubsupport: elke stem telt!

Ook dit jaar heeft PVGE Veldhoven zich opgegeven voor de Rabo Clubsupport om zo per ontvangen stem een bijdrage voor onze vereniging te krijgen. De bijdrage wordt besteed voor het organiseren van allerlei activiteiten in clubverband. Deze activiteiten vinden plaats op het gebied van sport en spel, hobby's, cultuur, ontspanning, lezingen en niet te vergeten een actieve reisgroep. Daarnaast worden onze leden vertegenwoordigd binnen de gemeente Veldhoven door nauwe banden en overleg met andere belangenverenigingen (Seniorenraad) o.a. op het gebied zorg, wonen, hulp bij belastingaangiften, enz.

Zo doe je mee en breng je je stem uit:

Deelnemers moeten een rekening bij de Rabobank hebben. Als je ook internetbankieren hebt, dan kun je inloggen op de Rabobank site en daar je stem als volgt uitbrengen:

  • op de pagina met je rekeningoverzicht kiezen voor Service (rechtsboven)
  • In de volgende pagina klik in de balk Snel naar op de cirkel met Stem op jouw club.
    Je komt nu op de algemene pagina van de clubsupport.
  • Bij Filter voer in Veldhoven, nu verschijnen alle deelnemende clubs van Veldhoven.
  • Breng je stem uit door het hokje bij de club aan te vinken. Je mag drie stemmen uitbrengen.

Tot 25 oktober 2021 kunnen jullie een stem uitbrengen.

(klik op het plaatje hieronder om naar de site te gaan)

PVGE Rabo Clubsupport

Actualiteiten

Onder de rubriek Actualiteiten vindt u het laatste nieuws over/van de PVGE-Veldhoven. Vaak staat dit nieuws ook in de Veldpost maar soms is het zo nieuw of kort-dag dat het ons papieren blad niet haalt. Dan vindt u het alsnog hier. We vermelden hier o.a.:

- mededelingen van het bestuur
- het verschijnen van de Veldpost
- last-minute's van de reisclub
- bijzondere evenementen
- benoemingen, afscheid, etc.
- etc. etc.

Soms is er een overlap met de rubriek Evenementen als we extra aandacht willen vragen voor iets bijzonders.